Gdzie najlepiej kupować mieszkania od dewelopera?

Coraz większe zainteresowanie pierwotnym rynkiem nieruchomości powoduje, że również sami inwestorzy szukają najbardziej optymalnego sposobu na zaprezentowanie oferty oraz zachęcenie do kupna nieruchomości. Chociaż sposobów jest wiele, trudno znaleźć zdecydowanie najlepszy, ponieważ nawet każdy z nas ma inne wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać tego typu sprzedaż. Co najważniejsze, wszystkie liczące się na rynku inwestycje można zobaczyć na założonych im stronach internetowych, tak jak ma to miejsce w przypadku budowy przy Czyżewskiego 1.

Oferta jedynie w siedzibie firmy

Niektórzy deweloperzy wychodzą z założenia, że gości oraz pokazywanie ofert najlepiej wygląda w siedzibie firmy, która często zlokalizowana jest w zupełnie innej części miasta, niż znajduje się sam docelowy obiekt. Być może dla niektórych kupujących świadczy to o większym profesjonalizmie, jednak w ten sposób nijak nie można poczuć ogromu inwestycji, która w tej samej chwili wznoszona jest na przykład w zupełnie innej części miasta.

Rozwiązanie drugie: biuro na miejscu budowy

To rozwiązanie budzi sporo kontrowersji ze względu na mało prestiżowe przyjęcie w chwili, kiedy w grę wchodzą wielotysięczne oferty oraz transakcje. Jednak to właśnie tutaj można poczuć to, co się dzieje na żywo za plecami rozmawiających osób. To również doskonała okazja do zaprezentowania postępów w pracach oraz najbliższej okolicy czy mających powstać projektów – na żywo.

2 Replies to “Gdzie najlepiej kupować mieszkania od dewelopera?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *